Hizmetlerimiz

Karınca İlaçlama

Tarla karıncaları, çimenler ve çayırlar gibi açık alanlarda höyükler oluşturur. Evlerde yuva yapmazlar ama yiyecekleri ararken içeri girebilirler. Yetersiz yalıtım ve pencere kenarındaki boşluklar, dışarıdaki haşerelerin içeri girmesine izin verebilir. Yapının yakınına inşa edilen höyükler, karıncaların bir eve daha kolay girmesini de sağlayabilir. Bunlar çok büyük karıncalardır ve bazen yanlış bir şekilde marangoz karıncaları oldukları düşünülmektedir.

Tarla karıncası yaşadığım alan için ne kadar büyük bir sorun oluşturabilir?

Tarla karınca höyükleri üç ila dört metre genişliğinde ve iki metre uzunluğa kadar olabilir. Büyük yuvalar, çim büyümesini ve çevre düzenlemesini etkiler. Rahatsız edildikten sonra, tarla karıncaları acı verici bir ısırıkla karşılık verebilirler, neyse ki bu ısırıklar kalıcı etkilere sahip değildir. Bir tarla karınca höyüğünü ortadan kaldırmak için, mülk sahipleri yeraltının gizli derin bölümünde bulunan koloninin kraliçesinden kurtulmalıdır ve bu zor olan yöntemdir. Tarla karıncalarını kontrol etmek için diğer yöntemler arasında sıvı böcek öldürücüler ve katı yem granüllerinin kullanımı bulunmaktadır.

Karıncalardan nasıl kurtulabilirsiniz?

İstanbul kimya ilaçlama olarak uzman ekibimiz ile sizin tarla karıncası ve diğer türleriyle yaşayacağınız problemi yok etmeye hazırız. Karıncalar sorunu özellikle doğru teşhis ve doğru tedavi isteyen bir türdür. Bu kapsamda türün ve bulunduğu alanın net bir şekilde ortaya konması problemin çözümü için mutlak fayda sağlayacaktır. Her türlü talebinize böcek ilaçlama servisi olarak en hızlı geri dönüş tarafımızdan sağlanacaktır.